senetle araba logo

29,250
İlan No: 3610
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 520i
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 230.865 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

BMW si arabasının 520i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,165

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 569 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 29,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,774
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 42,587
1998 BMW 5 Serisinin Türkiye de en temizi. Bayi çıkışlı Triptronic vites ile LGP'li. Aracım benzinli motorlu araçlara göre LPG ile çok az yakıt tüketmektedir. Yüksek performans ile bu yakıt tasarruflu araç da yok. Aracım tüm bunlar ile birlikte muayene ve bakımları yetkili servisi tarafından düzenli olarak yapıldı. Ve de aracın tek kusuru bile yok. Aracımın motor ve aksamı çok iyi durumda olup istenilen servis ve ustaya da gösterebilirsiniz. Galeriden taksitle ikinci el araba arıyorsanız da doğru yerdesiniz. Araca senetle ve taksitle sahip olabilirsiniz. Araç sınıfının en dolu modelidir.Ve de piyasasına göre çok uygun fiyata satılmaktadır. BMW 5 serisini de piyasadaki kazalı ve hataları  araçlar ile kıyaslamayınız. Uygun bir pazarlık payı olup takas seçeneklerimiz de mevcut. Araç için yapılacak olan taksit ise 9 aya kadar. Bu vadeyi yükseltmek isterseniz de 12, 24 ve 36 aya kadar vade yapılır. Bu vadeler ile %0.90 faiz uygulanacak. Araca faklı ödeme seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz. Tüm ödeme seçenekleri ise; Senetle araba  Taksitle araba  Peşinatsız araba Vadeli araba bu ödeme seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.

Aracın özellikleri de şöyledir;

Hidrolik Direksiyon

Sabit Hız Kontrolü

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna

ABS

Deri Koltuk

Hava Yastiği (Sürücü)

Alarm

Çelik Jant

Hava Yastığı (Yolcu)

Yan Hava Yastığı

Sunroof

Alaşım Jant

Rezistanslı Yan Aynalar

Yol Bilgisayarı

Metalik Boya

Direksiyon Ayarı.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi