senetle araba logo

18,250
İlan No: 11559
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 520i
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 246.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

BMW si arabasının 520i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 300

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,250
Peşinat: - 9,125
Borç Tutarı: 9,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 490
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,753
Vefa Auto 1996 model BMW 5.20i 246.000 Km'de LPG'li Sunroof'lu ve deri döşe mevcut. Aracım 1996 model olmasına rağmen piyasa daki araçlardan her hangi bir özellik eksiğide yoktur. 1996 model 246.00d0 km'de BMW 5 serisi bulmak da oldukça zordur. Benzinli ve atiker marka LPG'de takılı olup ruhsata işlidir. Aracın içi oldukça temiz kullanılmış olup koltuklar da yanık, yırtık gibi hatalar yoktur. Bu model de bir araç için oldukça temiz ve bakımlıdır. Aracın motor, şanzuman, debriyaj balatı, fren sistemi gibi ön takım da bulunan tüm bileşenler oldukça iyi durunda olup servis bakımları da yapılmıştır. Araçtan  emin olmak için de istenilen servis veya ustaya gösterebilirsiniz. Araca kredi kartına 9 ay taksitle ve yarısı peşin ve gerisi de aylık taksitlendirme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Satın alma ve ödeme işlemleri için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi