senetle araba logo

98,500
İlan No: 12156
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 320d
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 90.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Mavi

Galeri İletişim

BMW si arabasının 320d modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,617

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 614 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 98,500
Peşinat: - 49,250
Borç Tutarı: 49,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,643
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 63,434
Bu fırsatı kaçırmayın ve sizde hemen şimdi bir BMW 3.20 sahibi olun. Kampanyalarımız ve ödeme seçeneklerimiz sınır tanımıyor. Bu araca isterseniz çek ile uygun analaşmalarla sahip olabilirsiniz. Bunun ile birlikte 24 aya kadar senet de yapılabilir. Çekle ve senetle uğraşmam diyorsanız. Aracın tamamına kredi alarak kolayca, peşinat ödemeden güvenli bir şekilde araca sahip olabilirsiniz. Kredi sadece anlaşmalı bankalar ile yapılabilmektedir. Ödeme  seçenekleri hakkında sormak istediklerinizi telefon numarası ile bize ulaşarak sorabilirsiniz. Aracım 2012 model 2.0 motor ve dizel dir. Ayrıca yarı otomatik ve daha 90.000 km'dir. Aracın ayrıntılı donanım özellikleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi