senetle araba logo

45,750
İlan No: 11346
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 316i
Model: 2005
Yakıt: Tüplü
KM: 133.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

BMW si arabasının 316i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 751

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 45,750
Peşinat: - 22,875
Borç Tutarı: 22,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,228
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,463

"Kilometresi Orijinal"

2005 Model 3.16i Aracımız modeline göre gayet temiz ve bakımlıdır. Piyasadaki nadir temizlikteki 3 serisi araçlardandır. Motor ve şanzımanda en ufak bir sıkıntı yok. Çok iyi bir .ekişi var.

Kesinlikle kaçırılmayacak bir araçtır. Fiyatı kısa bir süreliğine uygun yazılmıştır. Dosta tavsiye edilecek ayarda.

Aracı istediğiniz zaman galerimizde görebilirsiniz.

LPG mevcut ve ruhsata işlenmiş vaziyettedir. Muayenesi var

Yarısı peşin kalanı senetle vadeli satış seçeneklerimiz mevcuttur.  

     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi