senetle araba logo

36,500
İlan No: 15656
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 316i
Model: 2004
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 168.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

BMW si arabasının 316i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 599

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (542) 434 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,500
Peşinat: - 18,250
Borç Tutarı: 18,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 979
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,506
Aracımız 2004 model BMW 3 serisi olup benzin + LPG'lidir. Alındığından bu yana ful servis bakımlı olup tüm bakım bilgileri mevcuttur. Borusan çıkışlıdır. 3 Serisinin 8'inci versiyonunun en dolu olan paketidir. İstediğiniz serviste yada araç ekspertiz istasyonlarında kontrol yaptırabilirsiniz. Aracın şu anda en ufak bir masraf edilecek aksamı bulunmuyor. Alan kişi gönül rahatlığı ile kullanacaktır. Tüm banka kredi kartlarına taksit olur. Yada yarısı peşinle geri kalan kısmı kendi bünyemizde kefilsiz koşulsuz senetle vade olur. Detaylı bilgi için bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi