senetle araba logo

72,500
İlan No: 17314
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 116i
Model: 2014
Yakıt: Benzin
KM: 26.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

BMW si arabasının 116i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,843

GALERİCİYE TELEFON AÇ
2 (126) 730 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 72,500
Peşinat: - 36,250
Borç Tutarı: 36,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,598
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 62,350
Kredi kartlarına 9 Aya kadar taksit ve kendi bünyemizde %50 peşinat ile geri kalanı 24 ay sıra senetle ödeme imkanı. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Her marka aracınız değerinde ve nakit olarak alınır. Kendi bünyemizde şatışlarımızda Peşinat şarttır. %50 peşin olmaz ise araç olmaz. Peşinatı ödediğiniz halde hemen işlemlere başlanır ve en fazla 24 aya kadar taksit yapılır. Bayi Çıkışlı Üç Farklı sürüş modu (ECO Pro, Comfort ve Sport) Çok fonksiyonel direksiyon Spor deri direksiyon Fark yıkama sistemi ve arka park asistanı    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi