senetle araba logo

55,000
İlan No: 17599
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 330Ci
Model: 2003
Yakıt: Benzin
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

BMW si arabasının 330Ci modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,535

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 55,000
Peşinat: - 27,500
Borç Tutarı: 27,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,108
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 50,600

Kefil yok - banka kredisi yok - Formalite yok

Sadece araç  değerinin %50 kısmı nakit olmak kaydı ile geri kalanı herhangi bir şart aranmadan elden ödemeler ile taksitlendirilir.

Ara görülmeye değer nitelikte temizdir.

Kredi kartlarına 9 ay taksit olur. Not: Senetle vadeli satışlarımızda %50 peşin şarttır.

İstediğiniz  zaman galerimize kadar gelip aracımızı görebilirsiniz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi