senetle araba logo

94,750
İlan No: 16950
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 520d Premium
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 225.124 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

BMW si arabasının 520d Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,698

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 94,750
Peşinat: - 47,375
Borç Tutarı: 47,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,685
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 64,430
Araç gayet temiz, kaza veya hasar kaydı yoktur. Satın almadan önce yapılan expertizlere göre tek bir değişeni yoktur. İstediğiniz yerede  götürüp  gösterebilirsiniz.

Aracım BMW 5 serisi ve 2009 Modeldir. Sınıfının en dolu modeli olan Premium  kasadır.

En dolu kasası olduğu için donanımda her hangi bir eksiği de yoktur. Ayrıca aksamlarında çalışmayan tek bir parçası dahi yok. Aracım otomatik vitestir. 5 inç'e yakın multimedya ekranı ile de ister radyonuzu kontrol istersenizde navigasyon özelliğinden yararlanın. Aracın motoru 2.0 hacmi ve 200 BG gücünde. KM'si ise 225.124'dür.

BMW 520D Premium Aracıma senetle ve vadeli olarak sahip olabilirsiniz.

Sadece yarısını Peşinat olarak verin Aynı gün ruhsat teslimi yapalım.

Geri kalan tutarı da 24 ay sıralı senetle ile ödeyin.

Sizde Bir BMW sahibi olmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi