senetle araba logo

107,000
İlan No: 18665
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 320d
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 145.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

BMW si arabasının 320d modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,720

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 668 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 107,000
Peşinat: - 53,500
Borç Tutarı: 53,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,834
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 92,020
Aracımızda değişen parça yoktur. Sadece 1 parçasında lokal adına atılmış boyası var. Boya önemsenmeyecek kadar küçük, haricinde hatasızdır. Bizim söylediklerimizin dışında birşey çıkmayacaktır. Gönül rahatlığı ile istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Özellikler; 4 Cam otomatik Elektrikli suroof Isıtmalı aynalar Otomatik kararan dikiz  aynası Hız sabitleyici Otm. Yükseklik ayarlanır farlar AUX girişleri Yol bilgisayarı navigasyon Koltuk ısıtma ve soğutma Sis farı Mercek zenon otomatik farlar vs vs daha bir çok özellik %50 Nakit kalanı kefilsiz, koşulsuz, banka kredisiz 24 aya kadar vade imkanı ile bu aracın aynı sahibi olabilirsiniz. Vadeli satışlarımızda aracın noter devri anında verilmektedir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi