senetle araba logo

13,750
İlan No: 3397
Marka: BMW
Seri: 3 Serisi
Paket: 316i
Model: 1990
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 235.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

BMW 3 Serisi arabasının 316i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 548

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 834
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,019

Bu fiyata senetle böyle bir araç bulmak çok zordur. Aracın tüm bakımları tam ve zamanın da yapılmıştır. BMW 3 serisi 316i şimdi 36 aya varan vade seçenekleri ile birlikte senet imkanı da sunulabilmektedir.

Aracın muayenesi de yeni yapılmış olup ocak 2015 tarihine kadar kesintisiz olarak devam etmektedir. Araç 1990 model ile birlikte 235.000 km dedir. Aracın km side orjinal olu değişen parçası da yoktur. Ve de motor hacmi 1401 - 1600 cm3 olup motor gücü ise 101 - 125 HP'dir. 

Aracın km si için de garanti vermekteyiz. BMW için de takas yapılabilir. Araç yüksek motor hacmi ve motor gücü ile yüksek performanslı bir araçtır. Aracın tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modelidir. Aracın donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Elektrikli Cam

Sis Lambası

Hidrolik Direksiyon

Xenon Far

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna

ABS

Deri Koltuk

Hava Yastiği (Sürücü)

Alarm

Çelik Jant

Sunroof

Metalik Boya

Araçta mevcuttur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi