senetle araba logo

14,900
İlan No: 3528
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 318i
Model: 1992
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 310.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

BMW si arabasının 318i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 593

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 14,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 904
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,693
Senetle BMW 3 Serisi sahibi olama fırsatı. İnanılmaz fırsat. şimdi sadece 10.000 TL peşinat ile Geri kalan için senet ve vade imkanı. Bu imkanlar ile siz de BMW 3 serisi sahibi olabilirsiniz. Araç size BMW kalitesi ile gelmektedir. Aracım sıfır ayarında. Aracın kaza veya darbesi de olmayıp hasar kaydı da yoktur. Aracım yüksek motor hacmi ve gücü ile çok performanslı bir araçtır. Ve de BMW serisi modeli ile çok rahat ve kaliteli yolculuklar sizi bekliyor. Ve de aracım yaşına göre çok temizdir. Piyasa daki hasarlı kazalı araçlar ile de kıyaslamayınız. Aracım LPG'li olup ruhsata da işlemiştir. 318i sınıfının en az yakıt yakan motora sahiptir. Ve de araç orjnal 310.000 km ile 1992 modeldir. BMW'nin km side uzun yolda yapılmıştır. Bu Fiyata başka yerde yok! Araç için vade ve senet ödeme planı ise şöyledir;

KREDİ KARTINIZA 9 TAKSİT YAPILIR

10.000 TL PEŞİNLE 12 AY SENET YAPILIR

10.000 PEŞİN 700 X 12 SENET

10.000 PEŞİN 1.190 X 6 SENET

Araç özellikleri ise şöyledir;

Hidrolik Direksiyon

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna

Katalizatör

ABS

Hava Yastiği (Sürücü)

Alarm

Çelik Jant

Hava Yastığı (Yolcu)

Yan Hava Yastığı

Sunroof

Metalik Boya

Direksiyon Ayarı.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi