senetle araba logo

47,250
İlan No: 6859
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 320d
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

BMW si arabasının 320d modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 776

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 47,250
Peşinat: - 23,625
Borç Tutarı: 23,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,268
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,429

DEĞİŞEN PARÇASI YOK 

AĞIR DARBE VEYA KAZA YOK  TRAMEDE KAYITLARINDA TEMİZ ÇIKMAKTADIR  YAŞIN NAZARAN SÜRTÜNMEDEN DOLAYI ETEKLERDE BOYA VARDIR  ETEK HARİCİNDE KESİNLİKLE BOYA YOKTUR  PASTA VE CİLA İŞLEMİ YENİ YAPILDI RESİMLERDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİDİR

ÖZELLİKLERİ :

150 HP  KUMAŞ KOLTUKLAR  OTM. KATLANIR YAN AYNLAR  SUNROOF  OTOMATİK KLİMA  PARK SENSÖRÜ  4 CAM OTOMATİK  HIZ KONTROL SİSTEMİ  ÖN VE ARKA KOL DAYAMA ELEKTRİKLİ AYNALAR OTM. KARARAN DİKİZ AYNASI  YOL BİLGİSAYARI SİS FARI  6 ADET HAVA YASTIĞI 

YARISI PEŞİN KALANI SENETLE VADELİ OLUR 

KREDİ KARTI SATIŞIMIZ VARDIR

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi