senetle araba logo

73,850
İlan No: 19389
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 530i
Model: 2004
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 221.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

BMW si arabasının 530i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,212

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 346 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 73,850
Peşinat: - 36,925
Borç Tutarı: 36,925
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,982
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 47,559

BMW 5.30 İ AUT

 

E-60 M Paket

  Elektrikli ve hafızalı bej deri koltuklar / Far yağmur ve park sensörleri / Hava yastıkları / Airmatic  çift yönlü tam otomatik dijital klima / fonksiyonel elektrikli direksiyon / Hız sabitleyici / ısıtmalı ve elektrikli aynalar ve daha sayamadığımız bir çok özellik

Teleflex marka sıralı sistem LPG ruhsata işlidir.

Muayenesi 21.12.2016 Tarihine kadar vardır. Bunların yanı sıra aracın tüm bakımları yeni yapılmış olup, çalışmayan bir aksamı söz konusu bile değildir. Mekanik ve elektronik aksamında herhangi bir sıkıntı yok. En ufak parçası bile faal olarak çalışıyor. Kredi kartlarına 9 aya varan taksit imkanı %50 peşinat ile kalan kısmı firma kredisi ve takas desteği ile en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi