senetle araba logo

92,000
İlan No: 17400
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 520d Premium
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

BMW si arabasının 520d Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,568

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 92,000
Peşinat: - 46,000
Borç Tutarı: 46,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,527
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 84,640

Bakımları düzenli olarak yetkili BMW servislerinde yapılmıştır.

Periyodik bakım kayıtlarına Herhangi bir BMW servisinden ulaşabilirsiniz. Genel olarak en ufak bir sorunu yoktur istediğiniz yere gisterebilirsiniz.

Değişen parçası yok 

Sadece 3 parça boya var. Boyalar önemsenmeyecek kadar küçüktür. Kredi kartlarına taksi yapılır. Yada en az yarısı peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade olur. Yarısı peşin olmaz ise olmaz lütfen ısrar etmeyiniz. Senetle araba hakkında bu videoyu izleyebilirsiniz.   https://www.youtube.com/watch?v=9rnEDdhUQ54

Senetle vadeli BMW resimleri

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi