senetle araba logo

34,750
İlan No: 12082
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 750iL
Model: 1997
Yakıt: Benzin
KM: 217.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

BMW si arabasının 750iL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 570

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 34,750
Peşinat: - 17,375
Borç Tutarı: 17,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 932
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,379

34 KLC 81

Aracımız 1997 Model  7.50 İL Özel Yapım Zırhlı  Araçta bel altı boya vardır. Ama Tramer kayıtlarında herhangi bir hasar kaydı bulunmamaktadır. İsteyenler için şasi numarası verilir. Şu anki plakası 34 klc 81 Motor 12 silindirlidir ama araç seyir halinde iken gaza yarıdan çok basmadığınız sürece yani yüklenme yapmadığınız süre sınırları içerisinde 6 silidir ile çalışır. Yüklenme halinde hazırda bekleyen diğer altı silindir de devreye giriyor. Size şöyle söyleyebilirim, rolantide  kullanırsanız 6 silindi çalışacaktır, buda motor büyük olsa da yakıt olarak muayyer oluyor. Aracı galerimizde görebilir ve test edebilirsiniz. Kredi kartına taksit yaparız. 17.000 TL peşinle kalan kısmını kendi bünyemizde senetle vade yaparız. Detaylı bilgi için arayın görüşelim.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi