senetle araba logo

26,750
İlan No: 7441
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 318is
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 250.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

BMW si arabasının 318is modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,066

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 387 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 26,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,623
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 38,947

Bakımlı ve temiz Senetle vadeli BMW 3

 

Araç 1998 model olup emsallerine kök söktürür., Tüm bakımları zamanında yapılmış olup şu anda herhangi bir sıkıntısı yoktur. Motor durumu ise %76 civarında ve çok diridir. İçiyle dışıyla çok temiz bir otomobildir arabayı yakından görmenizi tavsiye ederiz.

 

- Lastik arıza göstergesi

- Bass

- Kumaş koltuklar

- Arka cam buz çözücü

- Alarm

- Yolcu ve sürücü hav yastıkları

- Merkezi kilit

- Cd çalar teyp

- Ön ve arka koldayama

- Çelik jant

- 4 lastik yeni

 

Senetle kendi bünyemizde vade yaparız, yarısı peşinle kalanı  6 - 12 - 18 - 24 - 30 - 36 - 48 aya kadar çok düşük vade oranları ile senetle araba sahibi olmak mümkün.

Kredi kartı satışımız da vardır, tüm bonus kartlara 9 taksit imkanı. Garanti bonus, teb bonus, ing bonus, vs vs.

       

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi