senetle araba logo

21,750
İlan No: 72394
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: CD
Model: 1999
Yakıt: Benzin
KM: 176.574 KM
Vites: Manuel
Renk: Sarı

Galeri İletişim

Opel Corsa arabasının CD modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 357

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,750
Peşinat: - 10,875
Borç Tutarı: 10,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 584
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,007

Orijinal Kesinlikle Değişen Parça Yoktur

1999 Opel Corsa 1.4 Cd

Tüm araçlarımız için fatura kesilir

*******************************

**Kredi kartına 9 taksit imkanı

**Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin geri kalan kısmı 6 aydan 24 aya kadar senetle vade. Araçlarımızın noterde satışları anında verilmektedir.

Galerimize gelerek test sürüşüne çıkabilir ve istediğiniz yere gösterebilirsiniz.

 *****************************************

Aşağısoğuksu mahallesi / Merkez / Bolu

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi