senetle araba logo

30,990
İlan No: 11978
Marka: Dacia
Seri: Sandero
Paket: 1.6 Stepway
Model: 2011
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 115.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Dacia Sandero arabasının 1.6 Stepway modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 509

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,990
Peşinat: - 15,495
Borç Tutarı: 15,495
 
Aylık Ödeme Tutarı: 832
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,958
2011 Model Dacia Sandero Stepway 1.6 (boyasız) Atiker marka sıralı sistem LPG mevcuttur. Tüp ruhsata işlidir. Muayenesi yeni 16.05.2017'ye kadar fenni muayenesi geçerli Aracımızda kaza değişen, sökülüp takılan, düzeltilen, BOYANAN parçası yoktur. Gelin istediğiniz yere gösterin, biz arabaya kefiliz. Banka kredisine uygundur, 30 dakika içerisinde taşıt kredisi kullandırılır. Senetle vade olur Mantıklı takas tekliflerine açığız Her marka aracınız değerinde ve nakit olarak alınır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi