senetle araba logo

25,500
İlan No: 42227
Marka: Ford
Seri: Transit Connect
Paket: T220 S LX
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 110.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Transit Connect arabasının T220 S LX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 674

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (538) 351 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,500
Peşinat: - 12,250
Borç Tutarı: 13,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 950
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,790
Orjinal Ford Transit Connect. Boyasız orjinal yetkili servis bakımlı. Ocak/2016 Bandrolu şirketimiz tarafından ödenmiştir. Bankadan kredisi çıkmayan müşterilerimize özel %50 si peşin kalanı vade seçenekleri ile satış imkanı. Araç alındığı günden beri düzenli kullanılmıştır hor değil. Bakımları eksiksiz olarak gününde özenle yapılmıştır ve temiz bir araçtır yürüyeni motoru sağlam iyidir sıkıntı çıkartmaz. Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi