senetle araba logo

32,900
İlan No: 2748
Marka: Toyota
Seri: Auris
Paket: 1.6 Comfort Extra
Model: 2011
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 59.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Toyota Auris arabasının 1.6 Comfort Extra modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,310

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 497 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 32,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,996
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 47,901
Toyota Auris 1.6 Comfort Extra'ya senetle sahip olabilirsiniz. Aracımzın tüm bakımları tam ve zamnında yapılmış olup değişen parçası da yoktur. Arıcımız çok temiz kullanılmıştır. Motor aksamı ve yürüyeni sorunsuzdur. Aracı satın aldıktan sonra da size kesinlikle bir sorun veya masraf çıkartmaycaktır. Aracımzın muayensi de yeni yapılmış olup ocak 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Auris 1.6 benzinli motor ile birlikte LPG'de takılmıştır. Aracımıza takılan LPG orjinal olup motor performansını etkilememiştir. Ayrıca hrtchback 5 kapı kasa ile birlikte sınıfının en dolu modelidir. Auris 2011 modeli ile birlikte 59.000 km dedir. Sadece 2 parça değişeni mevcuttur. Değişen parçalar ise ön kaput ve ön çamurlukdur. Aracımız tüm bunlarla birlikte sınfının en çok tutulan modelidir. Auris'in  teknik özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

ABS

Hava yastığı

Merkezi kilit

İmmobilizer 

İsofix

Alarm

Hidrolik direksiyon

Ayarlanabilir direksiyon 

Hız sabitleyici

Alışım jant 

Sis farı

Yol bilgisayarı

Arka cam buz çözücü

4 cam otomatik 

Lastik göstergesi

Aracımızda mevcuttur.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi