senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

24,800
İlan No: 16536
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 VTEC LS
Model: 2002
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 220.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Kahverengi

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,800
Peşinat: - 12,400
Borç Tutarı: 12,400
 
Aylık Ödeme Tutarı: 493
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 30,157

Firma bünyesinde senetle satılık honda civic. Çek olur, vade olur, senetle olur, peşin olur.

Araç satış detayları için firmamızı arayabilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz araçarınız varsa firma bünyesinde senetle araç alımı yapılmaktadır.

Kefilsiz araç satışlarımız devam ediyor.

Aynı gün 30 dakika içinde noterden devir teslim.

Kısa vadeli çek ile satışımız vardır.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi