senetle araba logo

26,750
İlan No: 3728
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 220 D Elegance
Model: 1996
Yakıt: Dizel
KM: 140.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Mercedes - Benz C arabasının C 220 D Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,066

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 606 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 26,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,623
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 38,947
Sadece ve sadece 10.000 peşinat ile geri kalanı taksitli araba. Bu fırsatı kaçırmayıp bu Mecedes C serisine hiç bir yerde bulamayacağınız fırsatı bulabilirsiniz. Hem de 18 aya varan vade  ile senet imkanı. Sadece bu adres de bulabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın. Senet ise banka kredisi kullanmadan taksitle araba satın almanın en alternatif yolu. Evet şimdi kredisiz araba satın alabilir ve bunu taksit ile bunu ödeyebilirsiniz. Ve de hata 18 aya kadar yapılan vadeli oto satışlarımızda  %0 faiz oranı uygulanacak. Bu faiz oranı ile araç peşin fiyatına taksitli ve senetli olarak gelmekte. Eğer ki peşinatsız araç satın almak isterseniz de sadece %0.80 faiz uygulama gereği var. Aracımın tüm bakım, muayene, bandrol gibi aracın tüm eksikleri tamamlanmıştır.  Mercedes  C-class'a masrafsız bir şekilde yıllaca binebilirsiniz. Aracım hem de  140.000 de olup bakımları yapıldı. diğer bakımları ise 200.000 de yapılacak. Hem de aracımın muayenesi yeni yapıldığı içinde mayıs 2016 tarihine kadar devam etmekte. Aracımın için  yazılmış olan fiyatta çok makul bir fiyattır. Pazarlık yapılır. Takas yapılmakta fakat takas fiyatı farklıdır. Mercedes de sedan gri kasa ile oldukça şık bir araç.

Peşinatsız taksitle araba ve taksitli araçlarımız için de bize ulaşabilirsiniz.

Hiç bir yerde böyle olanaklar yok. Hem peşinat ödemeden taksitle ve de  faiz oranı ödemeden sahip olabilirsiniz.

Vade oranını yükseltmek isterseniz de  de 24, 36 ve 48 aya kadar fırsatlarımız mevcuttur.

Araca yüksek vadeler ile satın almak isterseniz de çok uygun vade ve faiz uygulanacaktır.

Detaylar ve farklı ödeme seçenekleri için bize ulaşın.

Araca peşin olarak sahip olurken de çok uygun pazarlık da yapılacak.

Mercedes-Benz C-class 220 Elegans serisin özellikleri ise şöyledir;

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi