senetle araba logo
Chevrolet Aveo 2008 kasa
İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo 2008 kasa

23,000
İlan No: 8533
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.4 SX
Model: 2008
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 178.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 22,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 974
Kaç Ay: x 30 ay
Toplam Ödeme: 52,208
**Hidrolik direksiyon **Çelik jant **Klima **AUX bağlantılı cd çalar mp3 teyp **Merkezi kilit **Yolcu ve sürücü hava yastıkları **Otomatik camlar **Yol bilgisayarı Orijinal Benzin/LPG'lidir yakıtta cimridir. 5 parça boya varıdır bagaj kapağı ve tavanda kesinlikle boya yoktur. Motor ve yürüyen aksamı sorunsuzdur. Senetle satışımız vardır., Ancak yarısı peşin olamak şartı ile, yada eski aracınızı peşinat olarak değerlendiriyoruz. Aracımızın satışına herhangi bir engel yoktur Noterde anında satışı verilecektir. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi