senetle araba logo

26,750
İlan No: 4823
Marka: Chevrolet
Seri: Blazer
Paket: 4.3
Model: 1996
Yakıt: Benzin
KM: 72.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Kahverengi

Galeri İletişim

Chevrolet Blazer arabasının 4.3 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,066

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 26,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,623
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 38,947
15.000 TL peşinatınıza 1.775 TL 12 ay taksitle senet. Diğer taksit seçenekleri ise 6/24/36/48'dir. Taksit sayısı ile vade oranı da artacaktır. Aracım 1996 model Chevrolet Blazer 4.3. Benzinli otomatik ve 4X4'tür. Araçta her hangi bir kaza veya darbe kaydı yok. Aracımızın içi ilk gün ki gibi temizdir. Araç sorunsuzdur. Muayenesi de yapılmıştır. 1996 model olmasına rağmen bu araç markası ve modeli için oldukça uygun fiyatlıdır.  Blazer'ın çalışmayan her hangi bir aksamı yok. Aracın ön takımının tüm bakımları yeni yapılmıştır. Aracı dilediğiniz servise gösterebilirsiniz. Kredi kartına taksit yapılabilir. Araç 1996 model ve daha 72.000 km dedir. Ayrıca 5.0 benzinli yakıt ve otomatik vites şanzımandır. Aracımız performanslı ve konforlu olduğu gibi yakıt konusun da ise oldukça tasarruflu bir araçtır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi