senetle araba logo

24,000
İlan No: 29515
Marka: Chevrolet
Seri: Blazer
Paket: 4.3
Model: 1997
Yakıt: LPG
KM: 138.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Chevrolet Blazer arabasının 4.3 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 478

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 271 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,000
Peşinat: - 12,000
Borç Tutarı: 12,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 728
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,472
Selamünaleykum. Galerici değilim, ancak arabamı senetle vadeli olarak satmaya karar verdim. Aracım 1997 Model Chevrolet Blazer. Kaporta aksamında değişen parça kesinlikle yoktur. Ön kaputta güneş yanıklar var hafiften. Ben boyatmadım. Bosch servisinde yeni teste soktum, şanzıman aksamı oldukça iyi durumda. Üste para verebileceğim araçlar ile takas yaparım. Renault Escape, Renault Velsatis, GRAND VOYAGER favori araçlardır. İsteyenler için senetle vadeli olarak verebilirim. 24 aya kadar vade olur, arayın görüşelim.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi