senetle araba logo

45,000
İlan No: 25675
Marka: Chevrolet
Seri: Cruze
Paket: 1.4 T Sport Plus
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 37.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Chevrolet Cruze arabasının 1.4 T Sport Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,369

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 45,000
Peşinat: - 22,500
Borç Tutarı: 22,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,838
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 44,100
2013 Chevrolet Cruze HB 1.4 Benzinli 37.000 Km'de  Aracımızın motor, şanzıman ve ön takımında en ufak bir problemi yoktur. İstediğiniz yer  gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz. Genel olarak bir lira masrafı yoktur. Muayenesi 23.05.2016 Tarihine kadar geçerli ve lastik durumu çok iyidir.   Türkiye geneli olarak kefilsiz koşulsuz senetle vadeli satışlarımız vardır.   Şehir dışından gelecek olan müşterilerimiz otogardan alınır. Tüm kredi kartlarına 9 aya kadar taksit. Bir miktar peşin geri kalan kısmı 3 aydan 18 aya kadar senetle vadeli olarak taksit yapılır. Her marka ve model araç ile mantıklı takas yaparız. Diğer araçlarımız ve daha ayrıntılı bilgi için bizimle il etişime geçiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi