senetle araba logo

44,900
İlan No: 16138
Marka: Chevrolet
Seri: Cruze
Paket: 2.0 D LT
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 50.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Chevrolet Cruze arabasının 2.0 D LT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,141

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,900
Peşinat: - 22,450
Borç Tutarı: 22,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,609
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 38,614
2012 Chevrolet Cruze 2.0 D aracızmı tam otomatik dizel şanzımandır. Sunroof hariç en dolu olan modelidir. Şu anda sadece 50.000 Km'de emsalsiz temizliktedir. Kaporta durumu hatasız. ABS - ESP - Hava yastıkları - ISOFİX - Elektrikli ön ve arka camlar - Klima - Ön ve arka kol dayama - Otomatik kararan dikiz aynası - Yol bilgisayarı - Direksiyondan kumanda sistemi Mantıklı takas tekliflerine açığız. Tüm banka kartlarına vade farkı ile taksit olur. Anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile araç değerinin %70 kısmına kefilsiz kredi. Yada en az 25.000 TL Peşinatla geri kalan kısmı 24 ay kefilsiz, koşulsuz, banka kredisiz senetle vade. Senetle vadeli satışlarımızda noter satışı anında verilmektedir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi