senetle araba logo

32,500
İlan No: 8149
Marka: Chevrolet
Seri: Cruze
Paket: 1.6 LT Plus
Model: 2012
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 79.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Chevrolet Cruze arabasının 1.6 LT Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 970

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 553 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 32,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,647
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 39,519
Aracının sıralı sistem LPG'si yeni takılmıştır, İtalyan Landi Renzo marka. Aracın LPG ile uyu çok güzeldir şu anda herhangi bir sıkıntı yok zaten tüp kaliteli olduğundan sorun olacağını zannetmiyorum. LPG hemen ruhsata işlenmiştir, aynı zamanda muayenesi de yenilenmiştir. 4 lastik sıfır ayarında, koltuklar döşemelerde en ufak bir deforme yok pırıl pırıl. İçinde sigara içilmemiştir, fabrikadan çıktığı gibi tertemizdir.   - Abs - Klima - 4 Cam otomatik - Deri direksiyon - Hız sabitleyici - Elektrikli aynalar - Çelik jant - Ön ve arka sis farı - Deri vites - Kol dayama ( kolçak ) - Hız sınırlayıcı - Radyo mp3 çalar   Aracımızda 1 parça değişen vardır. Bel altında bir kaç parça lokal boya vardır. Tavanında kesinlikle boya yoktur, tramer kayıtlarında 1.130 TL hasar gözüküyor. Aracın en az yarısı peşin olma şartı ile senetle kefilsiz, kendi bünyemizde 24 aya varan vadeler yapabilmekteyiz., Ayrıca takas teklifleriniz bizim için değerlidir. Tüm kredi kartlarına 98 ay eşit taksit yapılır. Hayırlı alışverişler.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi