senetle araba logo

41,750
İlan No: 15679
Marka: Chevrolet
Seri: Epica
Paket: 2.0 D LT
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 101.637 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Chevrolet Epica arabasının 2.0 D LT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 748

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 41,750
Peşinat: - 20,875
Borç Tutarı: 20,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,183
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,390

Araç 2011 Chevrolet Epica 2.0 Dizel LTZ modeldir.  Sınıfının ne paketi ve  tüm özellikler  eksiksizdir. Kesinlikle kaza darbe değişne yoktur. İç  döşemelerinde, torpido  aksamında yıpranma, ekskime yoktur. Stepne  kullanılmamıştır. Aracımın iç düşemeşelerinde de kesinlikle yırtık, yanık, deforme kesinlikle yoktur. Araç sınıfının en full modelidir. Sunroof, ABS, Dijital klima,  Deri döşeme, Hız sabitleme, Anahtardan kumanda , Merkezi kilit, Alaram, Hidrolik direksiyon, Çelik jant, Direksiyondan kuman ve daha bri çok donanım özelliği de aracımda mevcut. Gelip galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşinat olmak üzere geri kalanı 12 ve 24 aya kadar senetle vadelendirmekteyiz.

Anlaşmalı bankalar  ile de 9 aya kadar kredi kartına taksit imkanı vardır.

Tüm araçlarımız gibi  bu araç için de fatura kesilecektir.

Detaylı bigli almak için irtibata geçin. Lütfen mesaj atmayınız

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi