senetle araba logo

47,950
İlan No: 51157
Marka: Ford - Otosan
Seri: Transit
Paket: Transit 13+1
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford - Otosan Transit arabasının Transit 13+1 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,219

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 47,950
Peşinat: - 23,975
Borç Tutarı: 23,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,718
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 41,237

Aracımız sıfır nasılsa aynı öyle gibidir.

Fabrikadan çıktığı ilk günkü gibi.

Daha sıfırlığın kokusu içindedir.

Sadece kilometresi artmıştır.

İlk sahibinden olup hususi kullanılmıştır.

Servis bakımlıdır

Aracımızı görmeden karar vermeyin gerçekten çok güzel motora ve mekaniğe sahiptir şanzımanın da aksanların da kesinlikle sorun yoktur fazla geniş ve az yakmaktadır pişman olmayacağınız bir araçtır alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi