senetle araba logo

23,750
İlan No: 15827
Marka: Renault
Seri: Kangoo
Paket: 1.5 dCi Multix Authentique
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 147.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Kangoo arabasının 1.5 dCi Multix Authentique modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 604

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,750
Peşinat: - 11,875
Borç Tutarı: 11,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 851
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,425
2010 Renault Kangoo 1.5 dCi Authentque. Kilometre orijinal 145.000 Km motorunda ve yürüyen aksamında en ufak bir sorunu olmayan bir aile arabası. Şehir için yatık tüketimi normal kullanımlarda 20 kuruş. Uzun yolda ise 16'lara kadar düşüyor.  Yapmış olduğumuz 101 nokta kontrollerine göre sadece sol ön kapı değişik. Bel altından 3 parça lokal boyası bulunuyor. Kesinlikle ağır bir kazası veya darbesi yoktur. İstediğiniz servise yada ustaya gösterebilirsiniz. Kredi kartlarına 9 ay taksit  veya yarısı peşin geri kalanı kendi bünyemizde aylık taksitlendirme seçeneği.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi