senetle araba logo

18,000
İlan No: 50293
Marka: Renault
Seri:
Paket: Kangoo Multix 1.5 dCi Authentique
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 260.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault arabasının Kangoo Multix 1.5 dCi Authentique modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 413

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (536) 261 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,000
Peşinat: - 9,000
Borç Tutarı: 9,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 600
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,400
 TÜM BAKIMLARI DÜZENLİ OLARAK YETKİLİ SERVİSTE YAPILMIŞTIR 1TL BİLE MASRAF YOKTUR ALAN ARKDAŞA MAZOT KOYUP BİNMEK KALIYO İSTENİLEN ERVİSE USTAYA GOSTERİLEBİLİR ARACIM SIFIRDAN FARKSIZDIR NOT KESİNLİKLE DEGİŞENİ BOYASI YOKTUR ARAÇ HATASIZ BOYASIZ OLUP KESİNLİKLE GORÜLMEYE DEYER BİR ARAÇTIR AİLENİZLE İYİ YOLCULUKLAR GEÇİREBİLECEĞİNİZ VE UZUN YOL YAPABİLECEĞİNİZ YAKITTAN KORKMAYACAĞINIZ EKONOMİK OLMAKLA BİRLİKTE FİYATINA VE YAŞINA GÖRE GÜÇLÜ MOTORA SAHİP BİR ARAÇTIR ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN %50 PEŞİN GERİSİ SENET İLE VADELİ SATIŞ OLUR.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi