senetle araba logo

Opel Corsa 1997

37,950
İlan No: 21820
Marka: Citroen
Seri: C-Elysée
Paket: 1.6 HDi Attraction
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 68.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Citroen C-Elysée arabasının 1.6 HDi Attraction modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 764

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 37,950
Peşinat: - 19,000
Borç Tutarı: 18,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 764
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 55,637
Aracımız alındığından bu yana yetkili servisi bakımlıdır. Bakımları aksatılmadan zamanında yapılmış olup bakım kayıtları mevcuttur. %50 Peşin kalan kısmı kendi bünyemizde tam 48 aya kadar senetle vade seçeneklerimi mevcuttur. Aylık vade oranımız sadece %1.95 Peşinatı ödediğiniz halde anında araç teslimi yapıyoruz. Satışına engel bir problemi yok, hemen devrini üzerinize alabilirsiniz. Citroen C-Elysee 1.6 HDİ Attraction 68 Bin km'de yürüyen ve motor aksamı çok iyi durumda. Aracı galerimize kadar gelip görebilir ve test sürüşüne çıkabilirsiniz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi