senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

16,500
İlan No: 7410
Marka: Citroen
Seri: C3
Paket: 1.4 HDi SX
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 177.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

İlan yayından kaldırılmıştır.

Citroen C3 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,500
Peşinat: - 8,250
Borç Tutarı: 8,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 328
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 20,064
Arabam resimlerde göründüğü gibidir, çok temiz ve çok bakımlıdır. her hafta düzenli olarak yıkıyorum kendim hem iç hemde dışını çok özenle bakıyorum. Kesinlikle hiç bir sıkıntısı yoktur, çok titiz olduğumdan daha bir sorun başlamadan hemen gideriyorum. Renk olarak çok güzel bir renktir kiri pek belli etmez, bakımlı olduğundan rengi çok canlıdır. Senetle vadeli olarak verebilirim alan arkadaş şimdiden hayırlı olsun. Senetle vadeli yarısını peşin istiyorum yarısı peşin olmazsa olmaz., Lütfen ısrar etmeyin 36 aya kadar vade yaparım. Yüksek model arabalar ile takas düşünürüm          
AIRBAG - ARKA PERDE HAVA YASTIĞI AIRBAG - SÜRÜCÜ HAVA YASTIĞI AIRBAG - SÜRÜCÜ PERDE HAVA YASTIĞI AIRBAG - SÜRÜCÜ YAN HAVA YASTIĞI AIRBAG - ÖN YOLCU YAN HAVA YASTIĞI AIRBAG - ÖN YOLCU HAVA YASTIĞI AIRBAG - YOLCU PERDE HAVA YASTIĞI FREN - ABS (KİLİTLENME KARŞITI FREN SİSTEMİ) GÜVENLİK - IMMOBILIZER ELEKTRONİK KİLİT - ÇOCUK GÜVENLİK KİLİDİ [ELEKTRİKLİ] KİLİT - MERKEZİ KİLİT KİLİT - UZAKTAN KUMANDA SÜSPANSİYON - ECS (ELEKTRONİK KONTROLLÜ SÜSPANSİYON SİSTEMİ) DÖŞEME - VELUR - PELÜŞ KAPLAMA GÖSTERGE PANELİ - DEVİR GÖSTERGESİ KLİMA - AC, OTOMATİK KOLTUK - 1-3 - 2-3 ASİMETRİK KATLANABİLİR ARKA KOLTUKLAR KOLTUK - 14+1 OTURMA DÜZENİ KOLTUK - KOL DAYAMASI ÖN KOLTUK - YÜKSEKLİK AYARLI SÜRÜCÜ KOLTUĞU KOLTUK BAŞLIĞI - 5 ADET KONFOR - CRUISE CONTROL SUNROOF - ELEKTRİKLİ DİREKSİYON - 3 KOLLU DİREKSİYON - ÇOK İŞLEVLİ DİREKSİYON - HİDROLİK DİREKSİYON AYNA - ELEKTRİKLİ AYARLANABİLİR DIŞ AYNALAR AYNA - ISITMALI DIŞ AYNALAR AYNA - MANUEL AYARLANABİLEN DIŞ AYNALAR CAM - ELEKTRİKLİ ÖN CAMLAR CAM - ELEKTİRİKLİ ARKA CAMLAR CAM - RENKLİ CAMLAR FAR - 3. STOP LAMBASI FAR - ÖN SİS FARLARI JANT - ALAŞIM JANT, 15" SİLECEK VE YIKAMA - ARKA CAM SİLECEĞİ SİLECEK VE YIKAMA - ARKA CAM YIKAMA MULTİMEDİA-CD DEĞİŞTİRİCİ MULTİMEDİA-CD PLAYER MULTİMEDİA-RADYO ALICISI MULTİMEDİA-BLUETOOTH TELEFON UYUMLU BİLGİ SİSTEMİ - DİJİTAL GÖSTERGELER BİLGİ SİSTEMİ - NAVIGASYON SİSTEMİ HOPARLÖR - 6 AD.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi