senetle araba logo

2007 C4 Citroën

23,900
İlan No: 18184
Marka: Citroen
Seri: C4
Paket: 1.6 HDi SX
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 15.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Citroen C4 arabasının 1.6 HDi SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 607

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,900
Peşinat: - 11,950
Borç Tutarı: 11,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,022
Kaç Ay: x 18 ay
Toplam Ödeme: 30,353
2007 Citroen C4 1.6 e-HDİ Turbo dizel Aracın dış aksamında kesinlikle darbe değişen parçası yoktur. Tramer kayıtlarıda tertemizdir herhangi bir hasar kaydı bulunmuyor. Motor şanzıman, tubo ve enjektörleri kısacası ön takım komple elden geçmiş ve yenilenmiştir. Aynı zamanda muayenesi tarafımızca sıfır yapılmıştır. Masrafsız olarak binilecek araçlardandır. Araçtan memnun kalmassanız eğer %10  eksiği ile geri alma garantisi veriyoruz. Mantıklı takas olur. 13.000 TL Peşinatla kendi bünyemizde senetle vade olur. Diğer araçlarımı ve bilgi için bizi arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi