senetle araba logo

2012 model C4 fotoğrafı

42,750
İlan No: 19450
Marka: Citroen
Seri: C4
Paket: 1.6 HDi Attraction
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 69.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Citroen C4 arabasının 1.6 HDi Attraction modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 702

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (224) 211 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,750
Peşinat: - 21,375
Borç Tutarı: 21,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 850
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 51,984
2012 Citroen C4 1.6 HDİ 69.000 Km'de Orijinal * ABS - Klima * 4 Adet hava yastığı * Yol bilgisayarı * Hız sabitleyici ve sınırlayıcı * Kumaş koltuklar * Soğutmalı torpido * Aux girişleri * Elektrik destekli hidrolik direksiyon * Elektronik yan aynalar Aracımızda kesinlikle değişen ve darbe yoktur.Sadece 2 parça lokal boyası mevcut onun haricinde hatasız. Düşük yakıt tüketimi ile tam bir aile arabasıdır. İçi dışı pırıl pırıl en ufak bir deformasyon görmek mümkün değil.  Motor mekanik ve yürüyen anlamda sorunsuz. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Vadeli olarak satış seçeneklerimiz mevcuttur. Ödeme planı; 25 Bin peşin kalanı 12 ay 1.730 TL 25 Bin peşin kalanı 24 ay 990 TL 25 Bin peşin kalanı 36 ay 750 TL Ödeme planı aynen yazıldığı gibidir. Bankaya gitmeden sıra beklemeden anıda devir teslimi yapıyoruz. Pazar günleri açığız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi