senetle araba logo

Citroën C4 resmi

47,500
İlan No: 9018
Marka: Citroen
Seri: C4
Paket: 1.6 e-HDi Confort
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 88.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Citroen C4 arabasının 1.6 e-HDi Confort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 846

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (545) 890 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 47,500
Peşinat: - 23,750
Borç Tutarı: 23,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 846
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 64,372

Banka kredisi kullanmadan sadece senetle taksitle satın alabileceğiniz galerici mi arıyorsunuz. Biz bütün kredileri kendi bünyemizde veriyoruz. Araç tutarının yarısını peşinat olarak veren müşterilerimize senetle araba satışlarımız devam ediyor.

Citroen C4

2012 Model Sıfır Ayarında

Dizel Motor

Otomatik Vites

Taksitlendirme sırasında Kefil yok, kasko yok, şart yok, formalite yok. Sadece kimliğiniz ile noterden aracın devrini alıyor ve peşinat tutarını ödüyorsunuz. Geri kalan borcunuzu senet ile vade yapıyoruz.

Pazarlık Araç Başında Olur

%45 Peşinat Şartı İle Hemen Arayın Bilgi Alın

0 (545) 890 29 74

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi