senetle araba logo

18,250
İlan No: 18368
Marka: Citroen
Seri: Jumper
Paket: 2.8 HDI
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 280.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Citroen Jumper arabasının 2.8 HDI modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 464

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,250
Peşinat: - 9,125
Borç Tutarı: 9,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 654
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,695
2004 Model Citroen Jumper 2.8 HSI Firigofirik - Soğutuculu - Faturalı - Muayenesi - Servis Bakımlı - Kusursuz Aracımızın motor, kaporta ve yürüyen aksamında herhangi bir sıkıntı yoktur. Genel olarak motor ve alt takım ekspertizi yapılmıştır. Gene olarak kusursuz bir araba. Uzun vadeli düşünenler için tavsiye edilir. Firmamızın sağlamı olduğu ödeme seçenekleri içerisinde Peşin, Takas ve  kendi bünyemizde senetle vade imkanları ile satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi