senetle araba logo

48,000
İlan No: 93317
Marka: Citroen
Seri: Nemo
Paket: 1.3 HDi SX Plus Vizyon
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 93.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Citroen Nemo arabasının 1.3 HDi SX Plus Vizyon modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,165

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (531) 777 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 48,000
Peşinat: - 16,800
Borç Tutarı: 31,200
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,815
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 43,555

Citröen Nemo Combi 1.3 HDi SX Plus Vizyon 2015

Senetle Citröen Nemo Combi 1.3 HDi SX Plus Vizyon 2015 Sol ön kapı, sol ön çamurluk ve sağ arka çamurluk boyalıdır değişen bir parçası kesinlikle yoktur. Alıp aileniz ile birlikte uzun ömürler boyu kullanabileceğiniz konforlu, ekonomik, güçlü bir araçtır. Tatillerinizde, iş hayatınızda kısacası hayatınızın her köşesinde farklılıklar yaratabileceğiniz bir arabadır.

Senetle Citröen Nemo Combi 1.3 HDi SX Plus Vizyon 2015 Aracımızın Durumu Nedir?

Senetle Citröen Nemo Combi 1.3 HDi SX Plus Vizyon 2015 Abs, sürücü hava yastığı, merkezi kilit, ımmobilizer, hidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, elektrikli aynalar, alaşımlı jant, tek sürgülü kapı, mp3 çalar, cd çalar gibi özellikler mevcuttur.

Senetle Citröen Nemo Combi 1.3 HDi SX Plus Vizyon 2015'e Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Araç bedelinin %35'u peşin kalan kısmını 36 aya kadar senetle taksit yapıyoruz. Citröen Nemo Combi 1.3 HDi SX Plus Vizyon 2015 aracımızın satış işlemleri esnasında her hangi bir formalite, şart, koşul bulunmamaktadır. Rahatlıkla uygun ödeme koşulları dahilinde sahip olacağınız bu araç şimdi fırsat kampanyalar dahilinde sizleri bekliyor.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi