senetle araba logo

14,750
İlan No: 60756
Marka: Citroen
Seri: Saxo
Paket: 1.4 SX
Model: 2000
Yakıt: Benzin
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Citroen Saxo arabasının 1.4 SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 242

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,750
Peşinat: - 7,375
Borç Tutarı: 7,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 396
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,499

Aracımız olan Citroen saxo olan serisinin çok tutulan modeli olup hem konfor hemde az yakmasından dolayı bu aracımız tam kucuk bir aile arabasıdır.

Aracımızın zamanda yetkili servislere götürülüp tüm bakımları yapılmış olup ve bu güne kadar hiç bir sorun yaşanmamıstır aracımızla ilgili.

Aracımızda öcelikle iç kısmında koltuklarda solma veya sararma yoktur. Aracımız temiz kullanılmıştır.

Sizde bu araca sahip olabilirsiniz yarısını vermek şartıyla geri kalan kısmını taksitlendiriyoruz.

bilgi için bize ulaşın.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi