senetle araba logo

14,750
İlan No: 3225
Marka: Citroen
Seri: Xantia
Paket: 2.0 SX
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 189.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Citroen Xantia arabasının 2.0 SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 588

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 14,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 895
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,475
1997 model Citroen Xantia 2.0 SX. Aracın kesinlikle değişeni yoktur. Aracın kaza veya darbesi de yoktur. Ayrıca aracı satın aldıktan sonra da size kesinlikle bir sorun veya hatası da yoktur. Araçta ufak tefek sürtmeden dolayı. 3-4 parçasında lokal boya vardır. Aracın harici hatası da yoktur. Bu fiyata bu temizlikle araç bulmak çok zordur. Aracın içi dışı ilk günkü gibidir. Xantia 2.0 benzinli motor ile birlikte ruhsata işlenmiş olan LPG de takılmıştır. Araca takılan LPG ise 22.07.2014 tarihinde takılmıştır. Ayrıca takılan LPG de orjinal Atiker marka olup motora zarar vermemiştir. Bu araca delerseniz senet yolu ile de sahip olabilirsiniz. Araca senet yapılabilmesi için 7.000 TL peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat ödedikten sonra da size kesinlikle bir sorun veya hatası da yoktur. Araç tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modeldir. Xantia'nın donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

CD

Elektrikli Cam

Radyo / Kaset

Hidrolik Direksiyon

Merkezi Kilit

Hava Yastiği (Sürücü)

Hava Yastığı (Yolcu)

Araçta mevcuttur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi