senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

22,400
İlan No: 2761
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.3 Multijet Dynamic
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 125.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Fiat Palio ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,400
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 22,399
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,048
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 60,119
İşte çok temiz senetle bir araç daha. Palio tam da dosta gidecek bir arabadır. Fiat Palio dilerseniz nakit delersenezde 36 aya varan vade ile birlikte senetle de satın alabilirsiniz. Senetli satışlarımızda sadece %0.90'lık bir vade oranı uygulanacaktır. Harici bir gerekliliğimiz yoktur. Aracımzın kaza veya darbe kaydı yoktur. Ayrıca aracımızın tüm bakımları yeni yapılmıştır. Aracızmızın hatası veya sorunu yoktur. Ayrıca  satın aldıktan sonra masraf çıkartmayacak bir araçtır. Fiat Palio 1.3 dizel motor ile birlikte manuel 5 ileiri şanzımanlı vitese sahiptir. Aracımzın muayenesi de yeni yapılmış olup ocak 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Fiat palio 2011 model ile birlikte 125.000 km dedir. Palio'nun km si orjinal olup değişene parçası da yoktur. Aracızmızın tüm bakımları tam ve zamnında yapılmıştır. Palio tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modeldir.

Araca senetle sahip olabilrisiniz. 

Senetli satışlarımızda %0.90'lık vade oranı uygulanmaktadır. 

Aracımızın tüm bakımları tam ve zamnında yapılmıştır. 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi