senetle araba logo

Manuel vites Kırmızı renk araba fotoğrafı

20,250
İlan No: 7577
Marka: Nissan
Seri: Micra
Paket: 1.2 Tekna
Model: 2007
Yakıt: Benzin
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Nissan Micra arabasının 1.2 Tekna modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 604

GALERİCİYE TELEFON AÇ

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 20,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 20,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 604
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 49,246

Aracı 10 Bin TL Peşinle kalanı senetle vade olur

Peşinattan kalan borucunu 10 - 12 - 15 - 20 - 24 aya  kadar kendi bünyemizde firma içi senetle vade yapabiliriz

Araç resimlerde göründüğü gibi çok temizdir., Bir bayan tarafından itina ile kullanıldı içerisinde deforme olmuş koltuk yada döşeme görmek mümkün değil. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz kaporta ve motor aksamında en ufak bir sorun bulunmamakta. Emsallerine göre fiyatı oldukça makul tutulmuştur Banka ile uğraşmadan kefilsiz, evraksız senetle vade imkanı ile kaçırılmaz bir fırsat.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi