senetle araba logo

30,000
İlan No: 7761
Marka: Opel
Seri: Meriva
Paket: 1.6 Essentia
Model: 2006
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 128.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Meriva ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 29,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,403
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 80,517
ARACIMIZ 2006 MODEL VE LPG'LİDİR. KESİNLİKLE DEĞİŞENİ DARBESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. HER ŞEYİ İLE ORİJİNAL. BEL ALTINDA  2 - 3 PARÇA ÇİZİK BOYASI VARDIR, ONUN HARİCİNDE BİR SORUNU YOKTUR İSTEDİĞİNİZ YERE GÖSTERİP EKSPERTİZ YAPTIRABİLİRSİNİZ. SINIFININ EN AZ YAKAN ARACI ÜNVANINA SAHİP GERÇİ DİZELLERİ DAHA AZ YAKIYOR AMA 1.6 KADAR PERFORMANSLI DEĞİL. FAKAT ARAÇ GİDİŞİNE GÖRE ÇOK AZ YAKIYOR. UZUN YOLDA KLİMAYI AÇ RAMPADA HİÇ Mİ HİÇ BANAMISIN DEMİYOR. SENETLE VADE OLUR ODA YARISI PEŞİN OLMAK ŞARTI İLE 18 AYA KADAR VADE YAPARIZ. VADE ORANI BÜTÇENİZİ AŞIYORSA BİZE ULAŞMANIZI TAVSİYE EDERİZ (YÜKSELTİLEBİLİR) HER MARKA ARACINIZI PEŞİNAT OLARAK DEĞERLENDİREBİLİRİZ DAHA GENİŞ KAPSAMLI BİLGİ ALMAK İÇİN EN YAKIN ZAMANDA OFİSİMİZE BEKLERİZ.            
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi