senetle araba logo

27,900
İlan No: 8819
Marka: Peugeot
Seri: 107
Paket: 1.0 Trendy
Model: 2009
Yakıt: Benzin
KM: 78.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Peugeot 107 arabasının 1.0 Trendy modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 832

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 423 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 27,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,414
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,925
2009 Model Peugeot 107  otomatik vites., Aracımız içiyle dışıyla çok temizdir. Kesinlikle şu anda bir lira masrafı yoktur, motor ve yürüyen aksamı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Koltuklarda, döşemelerde kesinlikle bir deforme görmek mümkün değildir. Elektronik aksamında ise çalışmayan bir aksamı yoktur. Sağ arka kapı değişik onun dışında hiç bir yerinde ne bir karış boya nede bir parça değişen var. Senetle vadeli olarak bu aracımıza 18.000 TL peşinat istenmektedir, kalanı 24 aya kadar vadelendirilir. Kefilsiz, koşulsuz, evraksız kendi bünyemizdeki satışımızdır. Aynı gün noter satışı verilecektir.   * Benzinli * Otomatik vites * Klima * Ön camlar otomatik * Çok temiz   Aracı istediğiniz yere gösterip ekspertiz yaptırabilirsiniz.   Haftanın 7 günü saat 09:00'dan 20:00'ye kadar açığız   Aracı galerimizde görüp test sürüşüne çıkabilirsiniz.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi