senetle araba logo

13,900
İlan No: 2723
Marka: Seat
Seri: Ibiza
Paket: 1.6 Stella
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 145.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Seat Ibiza arabasının 1.6 Stella modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 554

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 843
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,237

Bu Araç Satılmıştır

Uygun bir fiyata bir araç mı arıyorsunuz? Yeterince nakitiniz yokmu? İşte size uygun fiyatlı senetle araba sahibi olma fırsatı. Aracımız çok temiz kullanılmış olup hatası veya sorunu yoktur. Ayrca tüm bakımları tam ve zamanında yapılmıştır. Aracı satın aldıktan sonra da size kesinlikle bi rsorun çıkartmayacaktır. Aracızmızın kaza veya darbe kaydıda yoktur. Ibiza'nın motor ve yürüyeni sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Araca taksitle de sahip olabilirsiniz. Talsitle sahip olabilmeniz için peşin fiyatın %50'lik bölümünü peşinat olarak ödemeniz gerekiyor. Peşinatı ödedikten sonra da 24 aya varan vade de yapılabilir. Vade yapılırken de %0.90'lık bir vade oranı uygulanacaktır. Seat Ibiza uygun fiyatlı araçlar ile de takas yapılabilir. Takas yapılırken peşin fiyatına satılacaktır. Kredi kartına da 9 aya kadar kredi yapılabilir. Aracımız tüm bunlarla bililkte sınfının en dolu modeldir.
 • Seat Ibiza'ya senetle sahip olabilrisiniz.

 • Ayrıca kredi kartına 9 aya varan kredi imkanı da vardır.

 • Aracımzın tüm bakımları da yapılmıştır.

 • Ibiza'nın km si orjinal olup istenilen serviste baktırabilirsiniz.

Bu Araç Satılmıştır

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi