senetle araba logo

31,500
İlan No: 9780
Marka: Dacia
Seri: Logan
Paket: 1.5 dCi MCV Ambiance
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 90.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Dacia Logan ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 31,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,158
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 73,204
2012 Model Dacia Logan MCV Ambiance 10 binden 10 bine tüm bakımları aksatılmadan zamanında Renault yetkili servisinde yapılmıştır. Hiç bir şekilde değişeni kazası darbe yok, istediğiniz yerde mesai saatlerinde bilgisayarlı test yaptırabilirsiniz. Ama benim size tavsiyem gelin hangi yetkili servisi diyorsanız gidelim onlar yapsın. Dediklerimizin haricinde bir sıkıntı olursa biz burdayız. Ne kadar gider olduysa o süre zaafında hepsini karşılayalım. Hava yastığı - klima - otomatik ön camlar Yedek anahtarı ve kitapçıkları ilk günkü gibi muhafaza edilmiştir. Alıcısına teslim edilecektir. Muayenesi geçerli Lastikler yeni Eski otomobiliniz için çok avantajlı takas imkanlarımızla hizmetinizdeyiz. Kendi bünyemizde yarısı peşinle kalanı senetle vade yaparız. Aynı gün noter devrini veririz. Kredi kartına taksit yapılır. Aklınıza takılan soru işaretleri için bizi arayın.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
  • Mehmet Doğru

    Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

  • Ahmet Gürbüz

    bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

  • Mustafa İnan

    İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

  • Cumali Aslan

    Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

  • Cemil Yalçın

    Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi