senetle araba logo

30,250
İlan No: 10970
Marka: Dacia
Seri: Logan
Paket: Ambiance
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 130.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Dacia Logan arabasının Ambiance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 497

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,250
Peşinat: - 15,125
Borç Tutarı: 15,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 812
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,481
2011 Otomobil ruhsatlı 7 Kişilik 1.5 dci Logan MCV Klima Hava yastığı İmmobilizer Elektrikli camlar 7 Kişilik Temiz ve bakımlı Aracımız otomobil ruhsatlıdır, muayenesi 2 yıl yılda bir yapılıyor. Kaporta aksamında 2 parça değişen ve 2 parça boya mevcuttur Aracım ciddi bir kazası yoktur Alan kişiye uzun süre masraf çıkarmayacak, motor aksamı iyi bir araçtır. Yarısı peşin kalanı kendi bünyemizde senetle satışlarımız mevcuttur. Kredi kartına komisyonsuz tek çekim imkanı        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi