senetle araba logo

8,750
İlan No: 34943
Marka: Daewoo
Seri: Nexia
Paket: 1.5 GLX
Model: 1997
Yakıt: LPG
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Daewoo Nexia arabasının 1.5 GLX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 201

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (554) 499 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,750
Peşinat: - 4,375
Borç Tutarı: 4,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 292
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,000

Daewoo Nexia 1.5 GLX 1997 Model

Aracımızın motorunda yürüründe en ufak sorun yoktur..

Aracımızın Daewo Nexia en dolu modelidir.

Hidrolik direksyon  KLİMA ALARM ÇELİK JANT 4 CAM OTOMATİK  LPG MUAYENE 2017

Aracımızda çürük çarık yoktur orjinal kazasız belasız düzgün bir araçtır LPG olduğundan yakıtı çok az parça yok. Bu paraya alabileceğiniz tüm arabalardan daha konforludur..

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi