senetle araba logo

28,750
İlan No: 40759
Marka: Fiat
Seri: Punto
Paket: Grande 1.3 Multijet 1.3 Multijet
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 170.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Punto arabasının Grande 1.3 Multijet 1.3 Multijet modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 659

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 425 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,750
Peşinat: - 14,375
Borç Tutarı: 14,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 958
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,000
 

FİAT PUNTO GRANDE 1.3 MULTİJET.

2011 Model 1.3 Multijet dizel punto 170'bin km'de aracın içi çok temizdir yürürü motoru çok iyi durumdadır. Masrafsız bir araçtır, muayene var. 2'Adet hasar kaydı vardır toplamda 1.700'TL Dir. YOL BİLGİSAYARI. KLİMA . ÇİFT AİRBEĞ. MERKEZİ KİLİT. ÖN CAMLAR ELETRİKLİ. CD ÇALAR. ELETİRİKLİ AYNALAR. AYARLANABİLİR DİREKSİYON. ELETİRİKLİ DİREKSİYON.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi